Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

Firma Euro Radosław Senger jest renomowanym i działającym na polskim rynku od blisko dwudziestu lat dystrybutorem chemii profesjonalnej i gospodarczej. Firma z tak długim stażem to stale rosnąca liczba pracowników, a także potężne portfolio danych związanych ze stałymi, jak i nowymi klientami firmy.
Nie dziwi więc fakt, że osoby zarządzające przedsiębiorstwem zdecydowały się na profesjonalną obsługę informatyczną. Spośród wielu firm informatycznych z Poznania wybrały właśnie IT-Leader. Dlaczego?

Po przeprowadzeniu wewnętrznego audytu jego wyniki okazały się zbieżne z planowanymi wcześniej inwestycjami w sieć. Po przygotowaniu kosztorysu niezbędnych prac okazało się, że IT-Leader przygotował najciekawszą ofertę. Najważniejsza była zawarta w niej kompleksowa i profesjonalnie przygotowana przez firmę Pana Jakuba Marciniaka strategia dojścia do pełnego bezpieczeństwa informatycznego. Dzięki jej wdrożeniu udało się uzyskać:

  • Bardzo dobre zabezpieczania plików.
  • Stały 24-godzinny nadzór nad bezpieczeństwem oraz parametrami pracy sprzętu informatycznego.
  • Stały wgląd do sporządzanych na bieżąco raportów dotyczących bezpieczeństwa firmowych danych.


Dzięki zespołowi inżynierów IT-Leader.pl rozpoczęto:

  • Wdrażanie najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań.
  • Pracę przy wykorzystaniu sprzętu klasy Enterprise.

Projektując sieć, inżynierowie wprowadzają zawsze redundantne rozwiązania. System musi być bowiem bezpieczny i zaprojektowany trochę „na zapas” by nieprzerwanie działał nawet w kryzysowych sytuacjach. Działanie sieci, zgodnie z wolą i zapotrzebowaniem klienta monitorowane jest przez 24 godziny na dobę. To, co istotne, to fakt, że również prowadzone przez IT-Leader działania i wdrożenia podlegają ciągłej kontroli. Firma cyklicznie poddawana jest audytowi przez inżynierów z ISO/IEC 27001. Jego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w obszarze systemu zarządzania bezpieczeństwem danych i informacji.

Na uwagę zasługują również konkurencyjne wobec kosztów związanych z tworzeniem etatów informatycznych, stawki za obsługę informatyczną stosowane przez IT-Leader.